خدمات
لینک های خارجی
شبکه های اجتماعی

09361698164

 

پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک سنگ نما و تعمیر نما قبل از اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نما و تعمیر نما یا محکم سازی سنگ نما یا سفت کردن. سنگهای نما اول باید روش کاری که میخواهیم انجام دهیم مشخص شود. اگر ساختمان شما دارای داربست بود میتوان با داربست پیچ و رولپلاک نما انجام داد.

برای پیچ و رولپلاک سنگ نما و تعمیر نما با پیچ و رولپلاک باید هر ۵۰ سانت فاصله را در سنگ نما.با پیچ ۶ یا ۷ سانتی متری گالوانیزه در نما نصب نمود در صورتی که سنگ نما از ۵۰ سانت کوچکتر باشد.باید روی هر پلاک از ۲ عدد پیچ و رولپلاک استفاده کرد.

صورت پذیری

به دلیل گران بودن سنگ برای استفاده در نمای ساختمان می توان برای کم کردن هزینه ها  و اسیب دیدن سنگ عوامل پیشگرانه ای از جمله پیچ و رولپلاک که پیچ رولپلاک سنگ نما گفته می شود انجام داد

پیچ رولپلاک نما با طناب

پیچ رولپلاک نما با طناب : دو گروه از سنگ های طبیعی که در نمای ساختمان به کار می روند سنگ های آهکی و سنگ های آذین هستند . سنگ های اهکی معمولا به دلیل وجود رگه هایی که در آن ها دیده می شود ، استحکام چندانی ندارند و مشکل سنگ های آذرین معمولا

پیچ رولپلاک سنگ

پیچ رولپلاک نما پیچ رولپلاک سنگ نما فعالیت اساسی برای زیبا سازی نما دارد. ظاهر هر ساختمان و بنایی نشان دهنده زیبایی آن می باشد که اولین ارتباطی که بایک ساختمان برقرار می شود. نمای ساختمان است.

اصول اساسی پیچ رولپلاک نما

سنگ باید متناسب با شرایط اقلیمی انتخاب گردد مثلا در مناطق سرد و مرطوب ،سنگ باید دارای تخلخل بسیار کم باشد وگرنه ممکن است بر اثر یخبندان متلاشی شود یا در مکان هایی که امکان وزش طوفان شن وجود دارد ،سنگ در معرض سایش بوده و باید مقاومت به سایش بالا داشته باشد .

برای پیچ رولپلاک نما باید گروهی که کار را شروع میکند بداند چه نوع ابزاری را در کجا بکار ببرد.مثلا نمایی که سنگ آن از جنس تراورتن بوده و عرض آن ۴۰ میباشد را میتوانبا دریل هیلتی سوراخکاری کرد و هیچ گونه آسیبی هم به سنگ وارد نمیشود.در نماهایی که از ابزاربندی فراوان استفاده شده یعنی نمای سنگی آن رومی میباشد

برای محاسبه قیمت پیچ رولپلاک نمای ساختمان لازم است که بازدید از کار انجام شود.تعداد طبقات و بر ساختمان محاسبه گردد.نوع ساختار و طراحی نمای ساختمان بسیار مهم میباشد زیرا نمای ساختمانها با هم تفاوت دارند.عرض سنگ نما و مقدار پیچ خور نمای ساختمان حائذ اهمیت است.

پس از پس لرزه و زلزله فردای آن روز در روشنایی و در روز کاملا نمای ساختمان نشانگر نشست و شلییت سنگها میشود.به این صورت که بندکشی سنگهای نما خالی میکند.نشانگر بعدی اینست که سنگ نما ترک های افقی و عمودی میخورد.نکته بعدی جدا شدن سنگ از نما میباشد که بعد از این آیتم میتوانید با گروه راپلکو برای پیچورولپلاک سنگ نمای ساختمان تماس بگیرید.

ارتفاع نورد برتر

خدمات کار در ارتفاع بدون داربست در تهران و کرج

۰۲۱۸۸۶۵۹۹۱۲


همراه : ۰۹۱۲۳۱۸۷۴۳۷

دورنما : ۰۲۱۸۸۶۵۹۹۱۲