خدمات
لینک های خارجی
شبکه های اجتماعی

09361698164

 

بلاگ

رنگ امیزی نمای ساختمان

  |   شستن نما   |   بدون دیدگاه

اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان در تهران

اجرای رنگ آمیزی نمای ساختمان در تهران و کرج نوع دیگری از خدمات ساختمانی است که می توان به روش دسترسی با طناب آن را اجرا کرد. رنگ آمیزی نمای ساختمان برای نوسازی و زیباسازی نماهایی انجام می شود که سالها در معرض تماس با باران و فرسایش هوا بوده و در نتیجه آلوده شده و جلوه خود را از دست داده اند. با اجرای رنگ آمیزی برروی نمای ساختمان خود با استفاده از رنگ با کیفیت که در برابر تابش نور خورشید و انواع فرسایش ها مقاوم است به زیبایی و سلامت نمای ساختمان خود کمک شایانی می کنید.

رنگ آمیزی نمای ساختمان به روش دسترسی با طناب به تیم اجرایی توانایی می دهد تا با بالاترین سرعت و بهترین کیفیت پروژه را تکمیل کنند. و همچنین به دلیل استفاده نکردن از داربست و ابزار بالابر اجرای پروژه ارزان تر تمام می شود، و همچنین عدم ایجاد ظاهر نازیبا ویا مسدود نکردن پیاده رو از دیگر مزایای روش دسترسی با طناب است. دانش و تجربه‌ کافی تیم اجرایی نیز تاثیر به سزایی در ارائه با کیفیت پروژه رنگ آمیزی دارد.

رنگ آمیزی نمای ساختمان

نمای ساختمان هایی که سیمان کاری شده است معمولا چهره مناسب و دل نشینی ندارد از این رو ساکنین یک ساختمان با نمای سیمانی برای زیبایی و شیک شدن ساختمان ترجیح می دهند تا نمای ساختمان را با رنگ های مختلف نقاشی کنند تا ساختمان رنگ و روی روحیه بخش و جذاب به خود بگیرد پیشنهاد ما استفاده از رنگ های روغنی همراه با افزودنی های مخصوص مانند خاصیت نانو و یا ضد یو وی به انواع رنگ ها است چرا که با این کار هم نمای ساختمان رنگی و زیبا می شود و هم ویژگی های جدیدی به نمای سیمانی ساختمان شما اضافه می شود که هر کدام قوت و کارایی خاصی دارند

مراحل رنگ آمیزی نمای ساختمان در ارتفاع :

شستشوی نمای ساختمان با استفاده از روش واتر جت برای پیشگیری از پوسته شدن رنگ و بالا بردن کیفیت رنگ امیزی مرمت سطوح و نما : تراشیدن و بتونه زدن درزها و ترکها .پوشش اولیه سطوح بوسیله پرایمر (انجام توسط قلم مو یا غلطک) رنگ امیزی به روش های غلطک ،قلم مو و پیستوله (حداقل ۲ دست)رنگ امیزی صنعتی : اجرای فرآیند رنگ امیزی در کلیه نقاط غیر قابل دسترس و یا مکانهایی که امکان نصب داربست ندارند در ارتفاع به روش دسترسی با طناب مانند : رنگ امیزی تاسیسات صنعتی و پالایشگاهی ،رنگ امیزی سازه های صنعتی ،رنگ امیزی بونکرها ،رنگ امیزی سکوهای نفتی در دریا و … .

رنگ آمیزی نمای ساختمان بدون داربست و به روش طناب

رنگ آمیزی نمای ساختمان تاثیر بسزایی در روحیه جمعی ما دارد. بهبود روحیه در ساکنین ساختمان و زیبایی شهرمان هر دو به سلیقه ی ما در نقاشی نمای ساختمان گره می خورد. ایجاد حس متفاوتی از زندگی به سادگی و با انتخاب رنگ های زیبا و رعایت اصول نقاشی امکان پذیر است.یکی از مهمترین قسمت هایرنگ آمیزی نما انتخاب بهترین رنگ و با کیفیت ترین رنگ می باشد.به عنوان یک مجری برای رنگ آمیزی نمای ساختمان به شما می گوییم اگر فقط بخواهید به فکر رنگ آمیزی نما باشید وبگویید نما را رنگ کردیم، ممکن است خیلی زود پشیمان شوید.

انتخاب رنگ نما باید طبق یکسری دستورالعمل ها باشد و فیلترهای مختلفی را برای انتخاب پشت سر بگذارد.پس به موارد زیر دقت نمایید.نمای ساختمان بر خلاف دیگر قسمت های ساختمان در معرض شرایطی از قبیل:مقاومت در برابر شرایط جوی باران، برف، تابش نور خورش، باد و سایر عواملی دیگر که باعث تخریب نمای ساختمان می شود.رنگ نما باید دارای کیفیت عالی باشد که پس از اتمام رنگ آمیزی با گذشت یکسال شاهد افت کیفیت رنگ نباشیم.رنگ نما باید دارای چسبندگی لازم باشد و بعد از چسبندگی و اجرای رنگ آمیزی نما دوام لازم را داشته باشد.علاوه بر داشتن زیبایی باید یک عایق رطوبتی خوب نیز باشد.

نکاتی که باید درباره نقاشی نمای بیرون ساختمان بدانید!!

شرایط آب و هوایی را در نظر بگیرید.برای نقاشی نمای ساختمان خود برنامه ریزی کنید. زمان اجرای نقاشی نکته ای کلیدی است. بنابراین الگوی آب و هوایی محلی خود را بشناسید. زمانی را انتخاب کنید که آب و هوا خشک است یعنی باران و رطوبت کمتری وجود دارد. نقاشی برای خشک شدن به زمان نیاز دارد و به سطوحی که هنوز خشک نشده اند نزدیک نشوید.کیفیت را قربانی هزینه نکنید.

رنگ با کیفیت بهتر به این معناست که شما در طول سال تعداد دفعات کمتری رنگ آمیزی می کنید و پوشش رنگ بهتری را هم تجربه می کنید. تکنولوژی رنگ به طور چشمگیری در چند سال گذشته بهبود یافته است. امروزه رنگ ها  گارانتی طولانی تری نسبت به قبل دارند. ممکن است وسوسه شوید که در مصرف رنگ صرفه جویی کنید و با یک نام تجاری(برند) ارزان تر کار را انجام دهید

اما باید بدانید که همین مساله در درازمدت باعث بروز مشکل می شود و عوامل طبیعی مانند برف و باران، رنگ نما را خراب کرده و شما را مجبور به پرداخت هزینه مجدد برای رنگ آمیزی می کند.در تعیین قیمت نقاشی نمای ساختمان متراژ و سادگی یا پیچیدگی نما کاملاً موثر است. هرگز فراموش نکنید که کار ارزان قیمت به معنای کیفیت مناسب نیست.

سنباده زدن و شستن سطوح رنگ آمیزی روی سطح کثیف یا ناصاف به خوبی صورت نمی گیرد پس مطمئن شوید که سطوح تان به طور کامل تمیز  و صاف است. پس از شستشوی نمای ساختمان اجازه دهید که سطح کاملاً خشک شود و بعد از آن سنباده بزنید. خیلی خوب سنباده بکشید و اگر نیاز است سطوح ناصاف را با ابزارهای لازم بتراشید تا سطحی یکدست برای ادامه نقاشی آماده شود.

رنگ کردن قاب چوبی پوسیده بی فایده است.چوب پوسیده بی ارزش ترین چیز برای رنگ کردن است. در برخورد با این موارد دو راه پیش رو دارید: راه اول این است که آن قطعه را تعویض کنید. راه دوم هم این است که با سفت کننده چوب، بخش های خراب را درست کنید.

چند نکته که باید درباره نقاشی نمای بیرون ساختمان بدانید!!

برای نقاشی نمای ساختمان خود برنامه ریزی کنید. زمان اجرای نقاشی نکته ای کلیدی است. بنابراین الگوی آب و هوایی محلی خود را بشناسید. زمانی را انتخاب کنید که آب و هوا خشک است یعنی باران و رطوبت کمتری وجود دارد. نقاشی برای خشک شدن به زمان نیاز دارد و به سطوحی که هنوز خشک نشده اند نزدیک نشوید.رنگ با کیفیت بهتر به این معناست که شما در طول سال تعداد دفعات کمتری رنگ آمیزی می کنید و پوشش رنگ بهتری را هم تجربه می کنید. تکنولوژی رنگ به طور چشمگیری در چند سال گذشته بهبود یافته است. امروزه رنگ ها گارانتی طولانی تری نسبت به قبل دارند. ممکن است وسوسه شوید که در مصرف رنگ صرفه جویی کنید و با یک نام تجاری(برند) ارزان تر کار را انجام دهید

رنگ آمیزی روی سطح کثیف یا ناصاف به خوبی صورت نمی گیرد پس مطمئن شوید که سطوح تان به طور کامل تمیز و صاف است. پس از شستشو اجازه دهید که سطح کاملاً خشک شود و بعد از آن سنباده بزنید. خیلی خوب سنباده بکشید و اگر نیاز است سطوح ناصاف را با ابزارهای لازم بتراشید تا سطحی یکدست برای ادامه نقاشی آماده شود.قاعده کلی این است که همیشه از بتونه خوب استفاده کنید. بعد از آن سنباده بزنید و سپس رنگ آمیزی را شروع کنید. این قاعده هنوز هم خوب است و می توانید آن را دنبال کنید اما تکنولوژی های جدید رنگ آمیزی، رنگ و بتونه را با هم ترکیب کرده و به یک محصول تبدیل کرده است و تولید کنندگان ادعا می کنند که تعداد دفعات رنگ کردن دیوارها برای پوشش سطح را کاهش داده اند.

از بالا شروع کنید و در پایین کارتان را ادامه دهید. حرکت دست در جهت گرانش زمین کمک می کند تا کنترل بهتری روی کارتان داشته باشید و از اتفاقات ناخواسته جلوگیری شود.مطمئن شوید که زمین، بوته ها و هر پوشش گیاهی دیگر را در حال عملیات اجرایی بپوشانید. همچنین مبلمان، شیلنگ، کباب پز و هر چه که در فضای باز است را باید با پارچه و کاور حفاظت کنید.

فرآیند رنگ آمیزی صنعتی در ارتفاع :

  • ایجاد سطحی پاک دور از هر نوع رسوب و زنگ زدگی جهت اجرای فرآیند رنگ آمیزی امری ضروری است .
  • جهت تمیز کاری سطوح ( بستر سازی محیطی که میبایستی رنگ شود ) : در ابعاد کم از روش هایی چون برس زنی ،سمباده زنی ،سنگ زنی و … استفاده میشود و در مقدارهای بزرگتر ار واتر جت ،واتر سندبلاست ،سندبلاست خشک و …به جهت دسترسی به ۲ هدف زیز  استفاده میگردد :
  • پاکسازی ،زنگ زدایی و زدودن جرم های خارجی جهت رسیدن به سطح اولیه فلز یا بتن
  • مضرس کردن سطح بتن یا فلز ( زبر کردن سطوح ) جهت چسبندگی بهتر پوشش رنگ به سطح مربوطه

رنگ آمیز نمای ساختمان بدون نیاز به داربست ( با طناب ) در کرج و تهران

نمای ساختمان ها بعد از گذشت  مدتی از عمر ساختمان در اثر آلودگی و بارش باران های اسیدی و تابش آفتاب و دیگر عوامل هم کثیف میشود و هم رنگ پریده که با اجرای نماشویی و شستشوی نما و رنگ آمیزی نمای ساختمان میتوان باعث
جذابیت هر چه بیشتر نما شد که تاثیر بسیاری در لوکس دیده شدن و روحیه مردم و افراد دارد نمای ساختمان به منزله صورت در انسان است و هر چه قد نمای ساختمان زیبا تر باشد ساختمان بهتر دیده خواهد شد امروزه تاثیر نمای ساختمان به قدری است
که در خرید و فروش ساختمان و اجاره آن اول به نمای ساختمان توجه می کنند و شهری که نمای ساختمان های آن لوکس و زیبا باشد جز شهر های زیبا شناخته می شود.

امروزه در رنگ نمای ساختمان از انواع مواد ضد آب، ضد گرد و غبار، ضد حرارت و غیره استفاده می شود. بطور کلی نمای ساختمان به گونه ای ساخته می شود، علاوه بر زیبایی، بصورت عایق گرما و سرما، محافظت در برابر فرسایش، برامدگی، کپک، و مقاوم در برابر نشست های ساختمانی و ترک های احتمالی ارائه می گردد.

 

 

نقاشی نمای بدون داربست یا نقاشی نمای با طناب در تهران و کرج :

این روزها برای نقاشی ساختمان روش های مختلفی وجود دارد که بهترین روش در حال حاضر نقاشی نما بدون داربست یا نقاشی نما با طناب می باشد زیرا این روش به خاطر سرعت بالا ، هزینه ی کمتر و باصرفه تر و نداشتن دغدغه ی ارتفاع ساختمان یا تعداد طبقات ساختمان مورد استقبال قرار گرفته است .البته این روش (نقاشی نما بدون داربست یا همان نقاشی نما با داربست ) لزوماً نیاز به افراد متخصص و مجرب داد که بادر در کار در ارتفاع ماهر باشند و از تجهیزات ایمنی مورد نیاز حتما استفاده نمایند .

هزینه ی نقاشی نما و قیمت نقاشی نما در تهران:

هزینه ی نقاشی نمای ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد ، به طور مثال به نوع رنگ آمیزی که با داربست بوده یا با طناب یا به متریالی که در کار نقاشی استفاده شده یا به ارتفاع ساختمان و تعداد طبقات آن بستگی دارد و لازم ب ذکر است که نقاشی نمای ساختمان به روی هر چیزی بجز سیمان مانند نرده ، پنجره و غیره به صورت کنتراتی و توافقی محاسبه می گردد و به طور کلی نقاشی نما باید به صورت متری محاسبه گردد  واز مواد مرغوب و درجه یک در کار استفاده شود زیرا پس از اتمام کار ماندگاری بالا و زیبایی کار بسیار مهم میباشد .

 

بدون دیدگاه

متاسفانه فرم دیدگاه بسته شده است.