خدمات
لینک های خارجی
شبکه های اجتماعی

09361698164

 

پیچ رولپلاک نمای سنگی

پیچ رولپلاک نما هزینه پیچ و رولپلاک نما بدون داربست

 

مقاوم سازی سنگ نمای ساختمان یکی از مهمترین بخش کار در ارتفاع پیچ کردن سنگ های نمای ساختمان است که نیاز به تجربه و آمادگی جسمانی تکنسین کار در ارتفاع دارد ، در اکثر ساختمان هایی که از نما زومی و یا نما هایی باطرح های ریز سنگ کاری هستند ، شاهد ریزش سنگ نما هستیم چرا که وزن سنگ ها نصب به مصاحت تماس با سیمان  و یا دوغاب بیشتر است، و البته پیمانکار هایی هم هستند که برای متراژ بالا و سود بیشتر، بجای پر کردن پشت سنگ از سیمان و دوغاب از سیمان خشک و نخاله استفاده میکنند همین امر باعث میشود تا سنگ نمای ساختمان سقوط کند و خسارات جبران ناپذیری برجای بگذارد

 

پیچ رولپلاک سنگ نما

 

خدمات پیچ رولپلاک نما بسیار انواع و اشکال مختلفی دارند و بسته به نمای ساختمان از انواع مختلف آن استفاده می گردد .بهترین پیچ رولپلاک ها برای استفاده در مقاوم سازی سنگ نما  پیچ های گانوالیزه ۶ محصول ایتالیا  و آلمان هستند که ماندگاری ۲۰ ساله دارند .ریزش سنگ نما امریست که خیلی از هم وطنانمان با آن درگیر هستند و دنبال راه حلی برای این امر می گردند ممکن است در سایت های اینترنتی چندین روش را برایتان بیان کرده باشند ولی بهترین  روش برای جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان  استفاده از خدمات پیچ رولپلاک می باشد .

 

 

 

مراحل اجرای خدمات پیچ رولپلاک نمای ساختمان

 

تماس با ما  و دریافت مشاوره :شما می توانید در ۲۴ ساعت ۷ روز هفته با ما تماس بگیرید و هرگونه پرسش در زمینه خدمات ما را داشته باشید را رایگان دریافت نمایید و درخواست ارائه خدمات نمایید .بازدید کار و مشاوره و برآورد هزینه : با درخواست شما تیم مجرب ما در محل حاضر گشته و هزینه کلی خدمات را با روش اجرایی را برایتان شرح می دهند و در صورت رضایت شما کارفرمایان عزیز عقد قرار داد صورت می گیرد .ارائه خدمات :با عقد قرار داد ارائه خدمات آغاز می گردد و توسط تیم مجرب ما کیفیت بی همتا وبی نظیر و  با ضمانت را برایتان ارائه می گردد.

 

ما بهترین در ایمن سازی نمای ساختمان و خدمات پیچ رولپلاک نمای ساختمان هستیم این را ما نمی گوییم بلکه کیفیت خدمات و رضایت مشتریان مان است که ما را برترین تیم ارائه دهنده خدمات نموده است کافیست برای دیدن نظرات کارفرمایانمان و میزان رضایت آنها بر لینک نمونه کارها کلیلک نمایید .

 

نکاتی که قبل از انجام پیچ و رولپلاک نما باید انجام شود عبارتند :

 

اندازه گیری قطر سنگ، اطلاع از نوع مصالح مصرفی، اطلاع از روش نصب سنگ، بررسی جنس و رنگ سنگ نما، ابعاد سنگ و چگونگی فرآوری سنگ نما، بررسی ساختار و جنس دیواری که سنگ بر روی آن قرار گرفته، بررسی رگه‌های موجود در سنگ و کیفیت سنگ.همانطور که می‌دانید تهران شهری است که کوچه‌های آن دارای عرض بسیار کمی هستند

 

و تمام ساختمان‌های آن دارای نمای سنگ می‌باشند، و احتمال ریزش این سنگ‌ها در هر لحظه وجود دارد که این ریزش ممکن است بر روی عابرین و ماشین‌ها اتفاق بیفتد و خطرات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.بنابراین برای جلوگیری از این خطر باید از پیچ و رولپلاک نما در تهران استفاده کرد. بهتر است بدانید که در تهران گروه‌ها و شرکت‌های زیادی وجود دارند که  مجریان پیچ و رولپلاک نما  می‌باشند.

 

 

 

اجرای پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست

 

پیچ و رولپلاک سنگ روشی است مطمئن برای نصب سنگ نما و یا ترمیم سنگ های افتاده.از مهمترين دلايل افتادن سنگ نماى ساختمان اجراى بی كيفيت سنگ است. به اين معنا كه براى سريعتر تمام كردن كار و كم كردن هزينه ها به جاى استفاده از سيمان ٢ بار شُست و دوغ آب خوب از سيمان خشك و پوكه استفاده مى كنند. با اين كار چسباندن سنگ ها سريعتر انجام مى شود در صورتى كه وقتى پشت سنگ بى كيفيت باشد با وزش باد از ساختمان جدا شده و ميفتد. با پیچ و رولپلاک کردن سنگ های نمای ساختمان می توان خطر افتادن سنگ ها رو ار بین برد.

 

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان یکی از کار هایی است که می بایست با استفاده از طناب و به صورت کار در ارتفاع صورت گیرد و همین شرایط کار در ارتفاع می باشد که این کار را حساس تر از گذشته کرده است زیرا فرد باید به حد کافی آموزش دیده باشد تا بتواند با شرایط معلق در هوا اقدام به پیچ رولپلاک نمای ساختمان شما نماید. افرادی که برای این کار در نظر گرفته می شوند همگی آموزش دیده و دارای مدرک معتبر خواهند بود.

پیچ و رلپلاک

 

در صورتی که مایلید می توانید پیچ رولپلاک نمای ساختمان خود را به تیم ما بسپارید. این تیم با دارا بودن افرادی آموزش دیده می تواند در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن نمای ساختمان شما را پیچ و رولپلاک نمایند و به شما این آسودگی خاطر را دهند که نمای شما به خوبی در جای خود مقاوم سازی شده است.

استفاده از پیچ و رولپلاک تنها برای اجرای بی کیفیت سنگ نما کاربرد ندارد بلکه زمانى هم هست كه پيمانكار به نحو احسن كار خود را اجرا مى كند ولى باز بعد از مدتى سنگ نماى ساختمان مى افتد! در اين حال دليل افتادن سنگ نفوذ آب باران از طريق بند كشى سنگ ها به پشت سنگ مى باشد. آب پشت سنگ با سرد و گرم شدن هوا يخ مى زند و دوباره منبسط مى شود كه باعث مى شود سنگ از ملات پشت جدا شده وبا وزش  باد سنگ سقوط مى كند.

 

پیچ رولپلاک نمای ساختمان

 

پیچ رولپلاک نمای ساختمان از آن جهت دارای اهمیت می شود که ممکن است با ریزش یک سنگ از نمای ساختمان شما سایر سنگ های اطراف سنگ سقوط کرده نیز به دلیل مناسب نبودن زیرساخت های آن ها سقوط نمایند. به همین جهت در صورت ملاحظه اولین سنگ سقوط کرده بهتر است با شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید تماس گرفته تا تیمی خبره در زمینه ی پیچ و رولپلاک نمای ساختمان برای شما فرستاده شود و پس از مهار سنگ هایی که دچار لق شدگی شده اند نسبت به علت یابی و رفع آن و سپس پیچ رولپلاک نمای ساختمان شما اقدامات لازمه را انجام دهند.

روش پیچ و رولپلاک سنگ برای برخى سنگ هامثل سنگ هاى گرانيتى روش بسیار مناسبی است. به این دليل که سنگ گرانیت سنگين بوده و پشت سيقلى دارد پس سنگ رو به وسيله سيم به داخل ملات قفل مى كنند، اصطلاحاً اسكوپ مى كنند، که در این صورت سنگها باز هم ميفتن و بايد براى ايمنى بالا سنگها پیچ و رولپلاک شوند.

 

پیچ رولپلاک نمای سنگی

 

بهترین روش پیچ و رولپلاک نمای ساختمان این است که نما را هر ۵۰ سانت به ۵۰ سانت با استفاده از یک پیچ ۶ الی ۷ سانتی محکم نمود در این صورت می توان انتظار داشت که هر سنگ با دو پیچ در ابتدا و انتها به خوبی به بدنه ی اصلی ساختمان چسبیده و دیگر خطری نخواهد داشت.

به این نکته باید توجه داشته باشید که در سنگ هایی که جنس آنها آهکی و یا گرانیتی می باشد نحوه پیچ و رولپلاک کردن مقداری متفاوت خواهد بود در کار این تفاوت مهارت شخص نصب کننده پیچ و رولپلاک نیز در نتیجه نهایی به دست آمده تاثیر گذار خواهد بود.

در صورتی که ساختمان شما از نوع آپارتمان های مرتفع می باشد که افراد زیادی در آن زندگی می کنند حتما باید به بحش امنیت نمای آن توجه ویژه ای نمایید به همین دلیل است که پیچ و رولپلاک نما در ساختمان های مرتفع و پر جمعیت  دارای اهمیت بیشتری خواهد بود زیرا در صورتی که نما به خوبی بر جای خود محکم نشده باشد می تواند به مرور زمان از جای خود خارج شده و سقوط نماید

 

و در این صورت است که احتمال بروز بحران زیاد خواهد بود. همچنین سنگ نما بر اثر بروز زلزله نیز می تواند از جای خود خارج نموده و تلفات و خسارات وارده را افزایش دهد همین دلایل کافی است تا شما به اهمیت بیشتر پیچ و رولپلاک نمای ساختمان سنگی پی ببرید.

 

 

  |   رنگ آمیزی نما   |   بدون دیدگاه

نور پردازی نمای ساختمان

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. یک متن بی مفهوم استاندارد است لورم...

ادامه مطلب
۱۲ مهر
31